SUTAZ - Translotor - Viva Metropol

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Súťaže
Každý týždeň ráno aj popoludní hľadáme svetový jazyk.
Každý týždeň ráno aj popoludní hľadáme svetový jazyk. Po odvysielaní zvučky TRANSLOTOR budete počuť vetu v cudzom jazyku a vašou úlohou je podľa indícií spoznať jazyk, v ktorom je táto veta povedaná.
Je to veľmi jednoduché. Stačí ak pošlete SMS so správnou odpoveďou na naše číslo +421 902 025 502 alebo emailom na adresu studio@vivametropol.sk .
V 8. týždni môžete vyhrať
Biologique Recherche - PARIS
Tento týždeň hráme o 2 x 70,-€ poukážku na ošetrenie pleti a nákup prípravkov značky Biologique Recherche od salónu Ambasáda Krásy na Zámockej  20 v Bratislave. Ide o exkluzivne zastupenie kozmetiky Biologique Recherche na Slovensku. Ide o lekarsku kozmetiku s takmer 50 rocnou tradiciou!
Yvan, Josette a Philippe Allouche, biológ, fyzioterapeutka a doktor, kombinujúci svoje know-how a nadšenie pre vec, napísali unikátnu a vizionársku stránku v histórii kozmetickej starostlivosti. Pred 30 rokmi, kedy bola spoločnost založená, fungovala ako výskumné a vývojové laboratórium, ktorého jediným zameraním bol vývoj výrobkov pre profesionálov, nespokojených s produktmi vyskytujúcimi sa v tej dobe na trhu. Jeho skúsenosť z internej medicíny ho vybavila komplexným prístupom k pleti - orgánu priamo prepojeného so všetkými ostatnými vitálnymi funkciami tela. Naviac mu jeho práca na jednotke intenzívnej starostlivosti poskytla kvalifikáciu odborne posúdiť reakcie orgánov na stres.
V 7. týždni môžete vyhrať
BIORESTART
Tento týždeň hráme o 25 eurovú poukážku na vyskúšanie novej TR terapie, alebo akéhokoľvek typu masáže v zdravotníckom zariadení Bioreštart, ktoré sídli v hoteli Bratislava na Seberíniho ulici č.9 v Bratislave. Viac info na www.biorestart.sk
Za zrodom zariadenia Bioreštart stojí dlhoročná skúsenosť so zdravým životným štýlom, s liečbou zdravotných ťažkostí pohybového ústrojenstva a odhodlanosť ponúknuť ľuďom efektívnu a rýchlu úľavu od bolesti.
Prioritou je samotný klient, a jeho potreby. Bioreštart ponúka širokú škálu služieb, od odborného vyšetrenia so stanovením diagnózy a liečebného plánu až po poskytnutie komplexnej rehabilitačnej starostlivosti.
Bioreštart sa zameriava na liečbu klientov s ochoreniami pohybového aparátu, s bolesťami chrbta a kĺbov, pacientom s neurologickými, kardiovaskulárnymi, reumatologickými ochoreniami, pacientov po úrazoch a operáciách a mnoho ďalších.
V 6. týždni môžete vyhrať
Tento týždeň hráme o 50 eurovú poukážku na nákup v predajniach pre vašich domácich miláčikov SUPER ZOO. SUPER ZOO je sieť maloobchodných predajní, ktorá na Slovensku od roku 2009 do dnešného dňa tvorí 37 predajní s plochou viac než 8 100 m2, na ktorých ponúka zákazníkom starostlivo vybrané portfólio chovateľských potrieb a krmív nadštandardnej kvality, ako aj živé zvieratá. Viac na www.superzoo.sk
 
Copyright © 2017 VIVA METROPOL - INTERSONIC spols. s r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky